Author: 3***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: works perfectly! exactly what I needed :3
Color: Black
Size: 0.3m
Price: 39kr
| Material | Copper |
| Color | Black |
| Cable Length | Below 1.8m |
| Cables Type | 3.5mm/2.5mm Stereo Jack Cables |
| Certification | CE |
| Interface | 3.5mm |
| Type | Audio/Video Cables |
| SKU | se2312215815057272 |
Author: 3***1
Date:
Review: works perfectly! exactly what I needed :3
Color: Black
Size: 0.3m
Author: t***7
Date:
Review: works great for a very good price
Color: Black
Size: 0.3m
Author: k***s
Date:
Review: Feels like a good quality cable and the sound is good
Color: Black
Size: 0.3m
Author: e***8
Date:
Review: amazing product i love it 😍
Color: Black
Size: 0.3m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.